Дата-центр

Дата-центр
в Україні

Дата-центр UNIT-IS - великий комерційний дата-центр в Одесі (Україна) з первинною ємністю понад 3000 юнітів. Надання якісних хостингових послуг дозволяє надійне та сучасне обладнання, розташоване у власному дата-центрі в Одесі.

Устаткування забезпечене безперебійним резервованим електроживленням, системами клімат-контролю, безпеки та моніторингу, що гарантує надійне розміщення сайтів та серверів.

Дата-центр має власні ресурси, тому ціни на послуги значно нижчі, ніж у реселерів. Робота безпосередньо завжди вигідніша, ніж через посередників.

Резервне електроживлення загальною потужністю понад 250 кВт.

Система резервного електроживлення побудована на базі джерел безперебійного живлення PowerWare, включених за схемою N+1 та групи продуктивних дизель-генераторів загальною потужністю понад 250 кВт.

Кондиціювання повітря за принципом холодних та гарячих коридорів

Кондиціювання повітря організоване за принципом холодних і гарячих коридорів, що гарантує якісне охолодження серверного обладнання там, де це необхідно.

Основне електроживлення забезпечене двома введеннями

Система основного електроживлення забезпечена двома введеннями від незалежних підстанцій.

Стійки розміщені у закритих гермозонах

Серверні стійки розміщені в закритих гермозонах, що надійно захищає сервер від зовнішніх впливів навколишнього середовища та стороннього втручання.

Керовані розетки APC

Розподіл електроживлення по серверним стійкам організовано за допомогою керованих розеток живлення APC.

Професійне розведення живлення

Внутрішнє розведення електричних мереж виконано професійними енергетиками виключно мідними струмопровідними шинами та обладнанням лідера галузі, німецького концерну ABB.

Ядро передачі даних на маршрутизаторі Foundry BigIron

Ядро передачі даних реалізовано на маршрутизаторі Foundry BigIron, що широко застосовується у найбільших центрах обробки даних світу

Автоматичний контроль безпеки серверів

Клієнтські виділені сервери та сервери веб-хостингу забезпечені контролем та миттєвим оповіщенням персоналу та клієнтів за сканерами шкідливих скриптів та всім критичним системним показникам сервера.

Кваліфікований обслуговуючий персонал

Обслуговуючий персонал складається з кваліфікованих досвідчених техніків, здійснюється строго поділ та контроль доступу персоналу, а також відеофіксація на пульті охорони.

Система пожежогасіння

Майданчик буде обладнаний сучасною системою газового пожежогасіння, якою, ми сподіваємось, включатися не доведеться.

Моніторинг систем та параметрів

Технічний майданчик обладнаний системами моніторингу всіх необхідних інженерних параметрів – датчики температури, вольтажу, струму, навантаження.

Системи дата-центру

Енергетика

Професійне внутрішнє електротехнічне розведення, два незалежні введення, система резервного електроживлення.

Температура

Кондиціювання повітря за принципом холодних та гарячих коридорів, цілодобове спостереження за кліматичними показниками.

Передача даних

Ядро дата-центру базується на маршрутизаторі Foundry Networks. Ми надаємо гігабітні порти включення клієнтських серверів, систему резервного сховища даних, загальна пропускна спроможність наших каналів 10Гбіт/с.

Розміщення

Стійки розташовуються в закритих гермозонах, стоянкове розміщення клієнтських серверів, окремий керований порт електроживлення кожному за клієнтського сервера.

Клієнтська підтримка

Кваліфікований досвідчений персонал, англо-російська підтримка клієнтів, цілодобовий моніторинг усіх систем, обмежений доступ третіх осіб, найвищі стандарти чистоти.