Про компанію

«ЮНІТ-ІС» - це стабільність, надійність та висока якість обслуговування! Команда дата-центру – професіонали з більш ніж десятирічним досвідом роботи у сфері IT-технологій та телекомунікацій!

Кваліфіковані системні та мережеві інженери, розробники, програмісти, дизайнери, досвідчені менеджери завжди готові прийти до вас на допомогу, у разі виникнення будь-яких питань чи проблем. Комплексний підхід до кожного клієнта забезпечує максимальну ефективність роботи та допомагає досягти бажаних результатів у найкоротші терміни.

Запуск власного дата-центру з ємністю залів первинної черги у понад 3000 юнітів відбувся
влітку 2012 року. Ця подія стала наступним етапом у розвитку нашої команди. Юридично компанія
«ЮНІТ-ІС» заснована у 2011 році.

Дата-центр «ЮНИТ-ИС» — надійний партнер з повним комплексом недорогих хостингових послуг.

Наш власний дата-центр

Ми побудували свій власний датацентр за сучасними стандартами, втіливши на практиці знання та досвід міжнародних компаній. У роботі використовувалися лише перевірене обладнання та матеріали від відомих виробників.

Обладнання нового професійного датацентру в Одесі, збудованого у 2012 році, розміщено на власному технічному майданчику. Всі вузли забезпечені безперебійним резервованим електроживленням, системами клімат-контролю, моніторингу та безпеки, що гарантує надійне розміщення клієнтських ресурсів та серверів.

Унікальний комплексний підхід

У нашій компанії розроблено унікальний комплексний підхід для вирішення IT-задач бізнесу кожного клієнта. Опишіть нам свою кінцеву мету і ми підберемо вам оптимальне і недороге технічне рішення, а також допоможемо втілити його в життя в найкоротші терміни.

Розробка вирішення вашої проблеми

Опишіть нам вашу ідею і ми розробимо план дій щодо реалізації вашого проекту у життя. Строго конфіденційно!

Дизайн та програмування

Команда висококласних дизайнерів та програмістів допомогла нам створити десятки web-2.0 проектів із використанням сучасних технологій веб-розробки HTML5, CSS3, JQuery, Django та інших. Серед наших робіт інтернет-магазини, активні інтерфейси, бізнес-додатки та розважальні ресурси.

Хостинг «все в одному»

Розміщення вашого ресурсу на нашому власному майданчику полегшить управління всіма послугами, замовленими в одного постачальника, а також заощадить значні кошти, які можна витратити на інтернет-маркетинг.

Розкрутка та реклама

Ми співпрацюємо з провідними студіями просування сайтів у СНД, які швидко та недорого залучать на ваш сайт тисячі якісних зацікавлених у вашому продукті відвідувачів. Контекстна реклама, банерні покази, просування у соціальних мережах Facebook та Вконтакте, виведення на перші місця у пошукових системах – результативні методи привернення уваги в інтернеті.

Підтримка та наповнення

Звільніть вашого менеджера-нероби! Ми можемо не тільки розмістити та розкрутити ваш сайт у мережі, але й готові постійно підтримувати його, наповнюючи інформацією, новинами та оновлюючи графіку. На сьогоднішній день це унікальна пропозиція на ринку хостингових послуг!

Повнокольоровий логотип

Однобарвний логотип

Комерційна пропозиція