Акції та пропозиціїї

Тест панелі керування ISPmanager

​Зареєструйтесь сьогодні та ви отримаєте 10 днів для тестування панелі ISPmanager Pro безкоштовно.

У перші 10 днів після реєстрації ви можете вивчати панель керування сервером, не заплативши жодного центу! Скористайтеся цією пропозицією та переконайтесь, що адмінпанель вам зрозуміла. Якщо виникнуть питання, поставте їх консультантам техпідтримки.

​ 

Подобається у нас? Запроси друга!

Місяць безкоштовного сервісу за вашим тарифним планом за кожного нового клієнта, якого ви запросите!

Реферальна програма діє. Ви нам нового клієнта – ми вам місяць сервісу безплатно. Ви нам 10 клієнтів – ми вам рік сервісу безкоштовно!

Бонусний період активується лише у разі коректної вказівки даних рефералу та проведення оплати новим клієнтом.

Переїжджаєте? Ми допоможемо!

​Безкоштовна допомога по переїзду сайту для будь-якого, навіть найменшого проекту!

30 хвилин консультації безкоштовно кожному новому клієнту дата-центру UNIT-IS Ми гарантовано допоможемо вашому серверу переїхати. Швидко та якісно.

Безкоштовна послуга допомоги при переїзді на наші обчислювальні потужності доступна після оплати облікового періоду (місяць і більше).

Поганий хостинг... Гарний хостинг!

​​Ви незадоволені своїм старим хостингом? У нас вам буде найкраще! Тестуйте це 10 днів безкоштовно.

Якщо ви користувалися іншим хостингом раніше і залишилися незадоволені якістю або ціною, заповніть анкету і розкажіть нам про це докладніше. За це ми надамо вам консультацію щодо міграції вашого сайту на наші сервери та надамо 10 днів безкоштовного обслуговування для тестування послуги.

​Отримати безкоштовні 10 днів на тест можна після оплати наступного за безкоштовним облікового періоду (місяць і більше).