Комплексне рішення

Унікальний комплексний підхід

Замовити повний комплекс послуг від створення сайту до розміщення та розкручування тепер можна завдяки веб-студії дата-центру UNIT-IS. Є хороша бізнес-ідея? Настав час її втілити в життя

Розробка розв'язання вашого завдання

Опишіть нам вашу ідею і ми розробимо план дій щодо реалізації вашого проекту у життя. Строго конфіденційно!

Дизайн та програмування

Команда висококласних дизайнерів та програмістів допомогла нам створити десятки web-2.0 проектів з використанням сучасних технологій веб-розробки HTML5, CSS3, JQuery, Django та інших. Серед наших робіт інтернет-магазини, активні інтерфейси, бізнес-додатки та розважальні ресурси.

Хостинг «все в одному»

Розміщення вашого ресурсу на нашому власному майданчику полегшить управління всіма послугами, замовленими в одного постачальника, а також заощадити значні кошти, які можна витратити на інтернет-маркетинг.

Розкрутка та реклама

Ми співпрацюємо з провідними студіями просування сайтів у СНД, які швидко та недорого залучать на ваш сайт тисячі якісних зацікавлених у вашому продукті відвідувачів. Контекстна реклама, банерні покази, просування у соціальних мережах, виведення на перші місця у пошукових системах – результативні методи привернення уваги в інтернеті.

Підтримка та наповнення

Звільніть вашого менеджера-ледаря! Ми можемо не тільки розмістити та розкрутити ваш сайт у мережі, але й готові постійно підтримувати його, наповнюючи інформацією, новинами та оновлюючи графіку. На сьогоднішній день це унікальна пропозиція на ринку хостингових послуг!

Розкажіть нам про своє завдання

СТАРТ
ПРОФІТ!
Дякуємо,
ваше повідомлення відправлено.
Надіслати
або надішліть нам листа на
vip@unit-is.com

Наші клієнти