Розробка та дизайн

Ми створюємо
не лише сайти
Інтерфейси, логотипи,
буклети, флаєри,
мобільні
...

Веб-студія дата-центру UNIT-IS виконує сучасний та привабливий дизайн сайтів від простих односторінкових «візиток» до об'ємних інтернет-магазинів. Ми робимо прості у використанні та гнучкі в адмініструванні веб-сторінки для замовників з України та країн СНД з оплатою за безготівковим розрахунком, а також електронними платіжними системами.

Надаючи повний комплекс веб-послугг, ми пропонуємо створення супроводу вашого сайту на будь-якому етапі готовності: розробка та брендинг, реєстрація доменного імені, графічний дизайн, програмування, наповнення та написання текстів, розкрутка сайту з подальшою аналітикою, просування в соціальних мережах та багато іншого.

Вартість кожного проекту розраховується індивідуально. Але якщо ви вважаєте, що хороший сучасний сайт – це дороге задоволення, подумайте ще раз! Типовий п'ятисторінковий сайт для вашої компанії стоїть у нас всього $499. Термін створення такого проекту займе 1 місяць.

Який план дій?
Все просто, як «раз-два-три»!
Вивчення та дослідження ринку

Кожен проект у нашій студії починається з вивчення сфери діяльності замовника. Ми глибоко аналізуємо тематику замовленого сайту та проводимо моніторинг конкуруючих компаній у рамках ринкового сегменту, адже наша основна мета – зробити краще ніж у всіх!

Після погодження з вами деталей та особливостей майбутнього сайту, ми готуємо докладне технічне завдання та приступаємо до його виконання.

1
Розробка дизайну

Сучасний дизайн – це простота, гнучкість та увага до деталей. На основі цих трьох положень ми створюємо зручні та «чіпляючі» сайти, легкі для сприйняття, зрозумілі і для аматорів, і для професіоналів. Наслідуючи сучасні тенденції в дизайні, ми застосовуємо графіку високої роздільної здатності, світлові ефекти, чуйні елементи управління, працюємо зі шрифтами та колірною палітрою. Словом, створюємо веб-дизайн для людей. Без використання шаблонів!

2
Програмування

Працюючи над кодом сайту, ми дотримуємося технічних інструкцій W3C, визначених для стандартизації процесів серед розробників та дизайнерів у всьому світі. Це означає, що ваш сайт гарантовано правильно відкриватиметься у всіх сучасних веб-браузерах, а в його коді зможе розібратися будь-який кваліфікований спеціаліст.

Верстка
Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб сайт однаково добре виглядав на моніторі стаціонарного комп'ютера та на екрані мобільного пристрою. Адаптивна верстка, що застосовується при створенні сайтів, допоможе підлаштувати вміст сторінки під будь-яку роздільну здатність екрану.
Функціональність
Крім графіки та тексту ваш сайт може містити додаткові засоби комунікації з користувачами, такі як форуми, віджети соціальних мереж, фотогалереї, елементи електронної комерції, онлайн-плеєри та багато іншого.
Управління сайтом
Всі створені нами сайти мають зручну внутрішню систему управління та розраховані на публікацію новин або повсякденних оновлень менеджерами без попередньої підготовки.
3
Написання текстів

Текстове наповнення є однією з найважливіших складових сайту. Тексти наповнюють сайт змістом і приносять вам прибуток. Від грамотного копірайтингу залежить, чи буде цікавий сайт відвідувачам, чи захочуть вони на нього повернутися і стати клієнтами компанії. Наші копірайтери вміють писати тексти, які захоплюють людей і при цьому відповідають вимогам пошукових систем.

Розкажіть нам про свій проект

vip@unit-is.com